Branża

  • Administracja / Biuro

Oczekiwane wykształcenie

  • Średnie

Lokalizacje

  • Warszawa (Wilanów)
    (02-952)

Praca na stanowisku Asystent biurowy

Warszawa (Wilanów)

, Fundacja Euro-Most

Asystent biurowy

Opis stanowiska

  •          Odpowiedzialność za obieg dokumentów i archiwizację
  •          Organizacja spotkań m.in. dla organów zarządczych i nadzorczych spółki
  •          Obsługa i przygotowywanie korespondencji
  •          Wsparcie administracyjne w projektach Biura Zarządu
  •          Zapewnienie właściwego przepływu informacji pomiędzy Zarządem, a pozostałymi Działami firmy
  •          zapewnienie zaopatrzenia biurowego dla prezesa zarządu

Wymagania

  •          Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
  •          Bardzo dobra znajomość MS Office, w tym Power Point’ i Excela
  •          Bardzo dobra organizacja pracy własnej i innych, umiejętności ustalania priorytetów
  •          Umiejętność współpracy w zespole

Oferujemy

Jesteśmy firmą doradczą ze stabilną pozycją na rynku i bardzo dobrą opinią u klientów.
Działamy od 2002 r. Obsługujemy ponad 500 firm i instytucji w zakresie Funduszy UE. Zatrudniamy ponad 30 osób. W związku z wkroczeniem na nowy segment rynku poszukujemy osoby pełnej zaangażowania.