Branża

  • Finanse / Ekonomia

Lokalizacje

  • Wrocław
    (50-900)

Praca na stanowisku Menedżer Działu Sprzedaży

Opis działalności firmy

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.

Menedżer Działu Sprzedaży
Wrocław

Opis stanowiska

Business Bridge Group to profesjonalna agencja rekrutacyjna, którą tworzą doświadczeni i skuteczni ludzie. W praktyce oznacza to, że szukamy i – co ważniejsze – znajdujemy odpowiednich specjalistów i menedżerów dla firm, które działają w Polsce i UE, a wybranym kandydatom oferujemy satysfakcjonującą pracę.

Obecnie dla naszego Klienta – firmy z branży motoryzacyjno-finansowej – szukamy osób do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Wrocław

Na tym stanowisku zajmiesz się:

  • obsługą kluczowych Klientów firmy,
  • sprzedażą leasingu oraz wynajmu samochodów,
  • wdrażaniem nowych pracowników do działu sprzedaży i zarządzaniem 10-osobowym zespołem handlowców,
  • reprezentowaniem firmy na spotkaniach biznesowych.

Wymagania

To praca dla Ciebie, jeśli:

  • posiadasz min. 2 lata doświadczenia w zarządzaniu zespołem sprzedażowym,
  • możesz wykazać się doświadczeniem w sprzedaży lub prowadzeniem własnego biznesu - minimum 5 lat,
  • bardzo dobrze znasz rynek finansowy oraz samochodowy,
  • cechują Cię: przedsiębiorczość, ukierunkowanie na sukces, samodzielność w rozwiązywaniu problemów oraz bardzo dobra organizacja czasu i pracy.

Oferujemy

Co zyskasz pracując na tym stanowisku:

  • atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne w wysokości 10 - 40 tys. PLN netto,
  • szeroki pakiet profesjonalnych szkoleń,
  • narzędzia pracy oraz wsparcie zespołu,
  • miłą atmosferę pracy w gronie młodych ludzi,
  • dużą samodzielność działania,
  • pracę w biurze w centrum miasta,
  • współpracę w systemie B2B,
  • realny wpływ na rozwój firmy.