Branża

  • Zdrowie/ Opieka / Rekreacja

Lokalizacje

  • Szczerców
    (97-420)

Forma zatrudnienia

  • część etatu

Praca na stanowisku PSYCHOTERAPEUTA

Szczerców

, Agencja Pracy Select

PSYCHOTERAPEUTA
Szczerców

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Szczerców
Rodzaj pracy: praca stała

Zakres obowiązków na w/w stanowisku:
– Wykonywanie czynności zgodnych z posiadanymi uprawnieniami.
– Udzielanie świadczeń zapobiegawczych, diagnostycznych i leczniczych wobec pacjentów.
– Prowadzenie dokumentacji medycznej oraz dbanie o jej prawidłowość.

Wymagania

Wymagania:
– Ukończone szkolenie podyplomowe w zakresie oddziaływań psychoterapeutycznych zgodne z wymogami rozporządzenia Ministra Zdrowia w sprawie świadczeń gwarantowanych z zakresu opieki psychiatrycznej i leczenia uzależnień.
– Mile widziane doświadczenie zawodowe na stanowisku psychoterapeuty.
– Odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone obowiązki.

Oferujemy

Oferujemy:
– Elastyczność zatrudnienia – praca w oparciu o umowę współpracy lub umowę zlecenie.
– Wynagrodzenie uzależnione od liczby godzin, np. przy 160 godzinach w miesiącu wynagrodzenie ok. 8000,00 zł brutto.
– Miłą atmosferę pracy.
– Przejrzyste warunki współpracy.