Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • berlin
    (Niemcy)

Praca na stanowisku Magazynier

Opis działalności firmy

OTTO Work Force jest wiodącym dostawcą usług w dziedzinie pośrednictwa pracy na poziomie krajowym i międzynarodowym. Oferuje firmom usługi w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji i selekcji, outsourcingu pracowników  a pracownikom pracę w Polsce, Niemczech i Holandii. Firma jest częścią międzynarodowego holdingu OTTO Work Force. Główna siedziba firmy w Polsce mieści się na Bielanach Wrocławskich. Oprócz oddziałów rekrutacyjnych we Wrocławiu, Opolu, Warszawie, Gdyni, Gliwicach, Poznaniu, Krakowie, Rzeszowie, Świebodzinie i Białymstoku, firmę reprezentują biura onsite.

Magazynier
berlin

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Berlin

Nie musisz zmieniać miejsca zamieszkania, aby pracować w Niemczech! Mamy super ofertę pracy, do której jest świetny dojazd z większości przygranicznych miast!

Czym będziesz się zajmować? Niczym trudnym - zbieraniem zamówień w magazynie z żywnością, gdzie w 3 miesiące możesz zarobić nawet 16 000 ZŁ NA RĘKĘ!! W razie potrzeby pomożemy zorganizować Ci transport tak, abyś maksymalnie zaoszczędził/a na jego koszcie!

Wymagania?

· Własne zakwaterowanie lub możliwość codziennego dojazdu do pracy w Berlinie

-> NIE MUSISZ ZNAĆ NIEMIECKIEGO! To praca dla każdego, NIE WYMAGAMY TEŻ DOŚWIADCZENIA!

Jak będzie wyglądać Twoja praca?
Będziesz pracować w dużej i znanej firmie, w której panuje przyjazna atmosfera. Dzięki temu, wielu nowych pracowników zostało z nami na dłużej. Dołączając do zespołu komisjonerów, będziesz mieć bardzo proste zadania:

· zbieranie zamówień online dla klientów indywidualnych
· wykładanie towaru
· kontrola jakości żywności
· przygotowanie zamówień do wysyłki

To praca dwuzmianowa i 3 soboty w miesiącu są pracujące, dzięki czemu odłożysz jeszcze WIĘCEJ!

Na co możesz liczyć?
• Atrakcyjne wynagrodzenie: NAWET 16 000ZŁ na rękę w 3 miesiące, wypłacane ZAWSZE na czas!
• BONUS 150€ wypłacany po 4 tygodniach pracy
• DODATKI za pracę w święta, urlopy, nadgodziny
• Gwarantowane minimum 151 GODZIN W MIESIĄCU!!
• Praca dwuzmianowa i 3 soboty pracujące, dzięki czemu odłożysz WIĘCEJ!
• Pomoc w ORGANIZACJI TRANSPORTU na miejsce pracy
• Możliwość ZWOLNIENIA Z PODATKU w Niemczech i uzyskania niemieckiego DODATKU SOCJALNEGO NA DZIECKO (Kindergeld)
• Ubezpieczenie pracownicze i dostęp do opieki zdrowotnej
• Dopełnienie wszystkich formalności (przez Internet) – o nic nie musisz się martwić
• Umowę o pracę tymczasową na warunkach niemieckich
• Możliwość podpisania umowy bezpośredniej z firmą, w której pracujesz po 9 miesiącach!

Chcesz dobrze zarobić bez przeprowadzania się?

ZGŁOŚ SIĘ i porozmawiaj o szczegółach z naszym rekruterem +48 12 21 33 102

Prosimy wysyłać CV na adres: pracaniemcy@ottopraca.pl

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, KRAZ 23365. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.

Wymagania

jak wyżej

Oferujemy

jak wyżej