Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Jaworzyna Śląska
    (58-140)

Praca na stanowisku Pracownik produkcji / Jaworzyna Śląska

Jaworzyna Śląska

, KBTI Poland

Opis działalności firmy

Agencja Zatrudnienia

Pracownik produkcji / Jaworzyna Śląska

Opis stanowiska

- Obsługa maszyn produkcyjnych zgodnie obowiązującymi normami i procedurami firmy

- Nadzór i kontrola maszyny produkcyjnej

- Podstawowa kontrola jakości asortymentu

- Konserwacja i serwisowanie maszyn

Wymagania

- doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane

- wiedza techniczna i mechaniczna będzie dodatkowym atutem

- odpowiedzialność

- gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym (06:00-14:00; 14:00 – 22:00; 22:00 – 06:00)

- sprawność fizyczna

- brak przeciwskazań do pracy w temperaturze pow. 30 st. C (max do 40 st. C)

Oferujemy

- Umowa o pracę

- wynagrodzenie 3 700 PLN brutto + dodatek frekwencyjny w wysokości 300 PLN brutto + dodatek za pracę w godzinach nocnych