Branża

  • Logistyka / Spedycja / Magazynowanie

Oczekiwane wykształcenie

  • Zasadnicze zawodowe

Lokalizacje

  • Vilvoorde
    (Belgia)

Praca na stanowisku Kierowca C+E - kontenerowce

Opis działalności firmy

ITZU Polska Sp. z.o.o jest częścią belgijskiej grupy rekrutacyjnej ITZU Jobs, zajmująca się rekrutacją i selekcją pracowników niskiego, średniego i wysokiego szczebla z Polski dla klientów spółki w Belgii. Naszymi największymi wartościami są uczciwość i rzetelność w działaniu, poprzez zapewnienie kandydatom chcącym podjąć legalną pracę w Belgii jak najłatwiejszego startu i pracy zgodnej z oczekiwaniami i kompetencjami pracowników.

Kierowca C+E - kontenerowce
Vilvoorde

Opis stanowiska

- kierowanie wywrotkami lub ciężarówkami kontenerowymi
- praca na jedną zmianę, codzienny powrót do domu
- drobne prace naprawcze
- utrzymywanie pojazdu w czystości i dobrym stanie technicznym

Wymagania

- posiadasz ważne prawo jazdy CE i ważną kartę kierowcy
- motywacja do pracy, czesto w nadgodzinach
- podstawowa umiejętność posługiwania się angielskim lub niderlandzkim

Oferujemy

- dobry i młody sprzęt (Volvo lub Scania)
- praca 50-60h tygodniowo (+- 260h miesięcznie)
- perspektywa stałej umowy po okresie interim
- stawka: €12,50 / h + ARAB
- bony na posiłki
- opieka polskojezycznego koordynatora
- możliwość zakwaterowania (koszty 60-70 EUR tygodniowo all inclusive)