Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Oczekiwane wykształcenie

  • Inżynier

Lokalizacje

  • Tychy
    (43-100)

Praca na stanowisku Inżynier Elektryk – Projektant (E-plan)

Tychy

, SMART-HR

Opis działalności firmy

SMART-HR Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Inżynier Elektryk – Projektant (E-plan)
Tychy

Opis stanowiska

SMART-HR - Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Dla naszego Klienta– międzynarodowej firmy zajmującej się projektowaniem i produkcją urządzeń z branży inżynieryjnej, w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejscepracy: Tychy, woj. Śląskie

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Tworzenie planów układów oraz rozdzielnic elektrycznych,
  • Przygotowanie dokumentacji technicznej i projektowej,
  • Ewidencjonowanie zamówień komponentów pneumatyki przemysłowej,
  • Uzgodnienia techniczne na potrzeby realizowanych projektów,
  • Opracowywanie przedmiarów robót i kosztorysów inwestorskich,
  • Nadzór nad realizacją prac monterów pod kątem jakości i zgodności z dokumentacją techniczną,
  • Uczestniczenie w szkoleniach i ciągły rozwój zawodowy.

Wymagania

  • Wykształcenia wyższego technicznego w zakresie automatyki, elektryki lub pokrewne,
  • 3-letniego doświadczenia w projektowaniu systemów sterowania,
  • Wiedzy na temat urządzeń automatyki przemysłowej oraz systemów bezpieczeństwa maszynowego
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • Biegłej znajomości oprogramowania E-PLAN,
  • Dobrej znajomości pakietu MS Office,
  • Postawy pro-zespołowej.

Mile widziane:

  • Znajomość zagadnień pomiaru wielkości analogowych,
  • Uprawnienia SEP min. 1 kv (D, E),
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Stabilną i satysfakcjonującą pracę w oparciu o umowę o pracę na pełen etat, w intensywnie rozwijającej się firmie,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie plus bogaty pakiet socjalny (ubezpieczenie na  życie, prywatna opieka medyczna, Multisport),
  • Pracę w międzynarodowym środowisku, w zgranym i pomocnym zespole,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez uczestnictwo w szkoleniach.