Branża

  • IT

Oczekiwane wykształcenie

  • Średnie

Lokalizacje

  • Cała Polska
  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku IAM Engineer

Cała Polska

, SMART-HR

Opis działalności firmy

SMART-HR Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

IAM Engineer
Cała Polska

Opis stanowiska

SMART-HR - Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Dla naszego Klienta – międzynarodowej firmy zajmującej się dostarczaniem nowoczesnych rozwiązań w dziedzinie IT, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejscepracy: home office, cała Polska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Testowanie, wdrażanie usprawnień i integracja powiązanych systemów (Zarządzanie Tożsamością i Dostępem),
  • Identyfikację, analizę i eliminację słabych punktów systemu,
  • Diagnozowanie i rozwiązywanie bieżących problemów związanych z tożsamościami, systemami i kontami – w tym uwierzytelnianie i autoryzacja,
  • Stały monitoring systemów IAM, inicjowanie usprawnień i rozwój rozwiązań IAM,
  • Udział w innych, powiązanych projektach.

Wymagania

Od kandydatów na to stanowisku oczekujemy:

  • Wiedzy w zakresie IAM (Identity and Access Management) – tj. orkiestracja tożsamości, zabezpieczeń haseł, kontroli dostępu administratora itp.
  • Znajomości j. angielskiego na poziomie komunikatywnym tj. min. B1+,
  • Praktycznego doświadczenia w jednym z dostępnych na rynku rozwiązań IdAM: Microsoft Identity Manager, SailPoint, Okta lub Omada,
  • Podstawowej znajomości języka SQL – w celu analizy zapytań i rozumienia systemu,
  • Doświadczenia z językami skryptowymi typu: PowerShell, Bash, Python lub Javascript,
  • Praktycznej znajomości administracji Active Directory i Windows Server,
  • Umiejętności nawiązywania kontaktów i współpracy zespołowej, umiejętności rozwiązywania złożonych problemów,
  • Otwartości na doskonalenie wiedzy w zakresie IT Security.

Mile widziane:

  • Doświadczenie lub znajomość systemów operacyjnych Unix,
  • Doświadczenie w zakresie bezpieczeństwa IT i zagadnień dotyczących zgodności (RODO UE, PCI-DSS lub SOX etc.),
  • Rozumienie i praktyczne doświadczenie w środowiskach chmurowych tj. AWS lub MS Azure.

Oferujemy

Pracodawca oferuje:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę lub B2B,
  • Pracę w 100% zdalną,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Pracę w nowoczesnych, międzynarodowym środowisku,
  • Pakiet benefitów: prywatną opiekę medyczną, karta sportowe z dostępem do obiektów oraz system kafeteryjny, m.in.: finansowanie wakacji, oferty zakupowe online, bilety na imprezy sportowe etc.
  • Dofinansowanie nauki języka obcego,
  • Przyjazną atmosferę pracy oraz gwarancję work-life balance, indywidualne podejście do każdego pracownika,
  • System nagród motywujących do rozwoju oraz nieograniczony dostęp do platformy szkoleniowej, kursów i konferencji,
  • Dostęp do najnowszych technologii i narzędzi,
  • Perspektywiczną pracę i bezpieczeństwo zatrudnienia.