Branża

  • Human Resources / Zasoby ludzkie

Lokalizacje

  • Katowice
    (40-001)

Praca na stanowisku Specjalista ds. Rekrutacji

Katowice

, SMART-HR

Opis działalności firmy

SMART-HR Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Specjalista ds. Rekrutacji
Katowice

Opis stanowiska

SMART-HR - Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

W związku z intensywnym rozwojem naszej firmy, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejscepracy: Katowice

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Samodzielne prowadzenie rekrutacji na stanowiska średniego i wyższego szczebla obejmujące stanowiskach w wybranych działach dla klientów krajowych i międzynarodowych,
  • Realizowanie działań networkingowych wykorzystując m.in. dostępne media społecznościowe,
  • Prowadzenie rozmów telefonicznych oraz online z aktywnymi i pasywnymi kandydatami,
  • Wdrożenie efektywnej strategii rekrutacyjnej oraz przyciągania utalentowanych kandydatów, skuteczne wykorzystanie wszystkich kanałów pozyskiwania kandydatów,
  • Utrzymywanie stałego kontaktu z kandydatami oraz budowanie relacji współpracy.

Wymagania

  • Doświadczenia zawodowego w bezpośrednim wyszukiwaniu kandydatów metodami direct search,
  • Doskonałych umiejętności komunikacyjnych, również w zakresie prowadzenia telefonicznych rozmów kwalifikacyjnych,
  • Znajomości języka angielskiego pozwalającego na swobodną komunikację w mowie i w piśmie,
  • Chęci do nauki i rozwoju zawodowego, kreatywności w zakresie wykorzystywania niebanalnych metod rekrutacyjnych,
  • Pozytywnego podejścia do pracy oraz kreatywności i otwartości do pracy nad projektami obejmującymi różne branże i różne poziomy stanowisk.

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub innej w zależności od preferencji kandydata,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i motywujące dodatki,
  • Pyszną kawę, herbaty i owoce, paczki świąteczne, świętowanie urodzin,
  • Komfortowe miejsce pracy w dogodnej lokalizacji,
  • Możliwość pracy hybrydowej,
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje,
  • Naukę języka obcego w godzinach pracy, opiekę medyczną lub inne wybrane benefity,
  • Pracę w zgranym zespole, w atmosferze wsparcia i współpracy,
  • Wsparcie profesjonalnymi narzędziami rekrutacyjnymi oraz opieką bardziej doświadczonych członków zespołu,
  • Możliwość realizacji wielu ciekawych projektów dla prestiżowych krajowych i międzynarodowych klientów.