Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Oczekiwane wykształcenie

  • Średnie

Lokalizacje

  • Cała Polska
  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Specjalista ds. Importu z j. włoskim

Cała Polska

, SMART-HR
278 dni do końca

Opis działalności firmy

SMART-HR Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Specjalista ds. Importu z j. włoskim
Cała Polska

Opis stanowiska

SMART-HR - Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Dla naszego klienta –firmy handlowej, specjalizującej się w sprzedaży hurtowej świeżych owoców i warzyw na rynku polskim i zagranicznym, w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejscepracy: Bronisze, woj. mazowieckie lub zdalnie

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Pozyskiwanie nowych producentów owoców i warzyw głównie na terenie Włoch,
  • Planowanie oraz kompleksową realizację procesów zakupowych, w tym prowadzenie negocjacji zakupowych,
  • Utrzymywanie profesjonalnych relacji z kontrahentami,
  • Stałe monitorowanie i analiza rynku,
  • Nadzorowanie jakości zakupionego towaru oraz rozpatrywanie reklamacji jakościowych,
  • Ścisłą współpracę z działem Zakupów,
  • Raportowanie wyników pracy.

Wymagania

Od kandydatów na to stanowisko oczekujemy:

  • Doświadczenia zawodowego na adekwatnym stanowisku,
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego i włoskiego,
  • Znajomości rynku świeżych owoców i warzyw,
  • Orientacji na realizację celów,
  • Umiejętności budowania relacji biznesowych i komunikatywności,
  • Zdolności analitycznych oraz negocjacyjnych,
  • Umiejętności pracy w zespole,
  • Bardzo dobrej organizacji pracy własnej, odpowiedzialności i systematyczności,
  • Bardzo dobrej znajomości pakietu Ms Office.

Oferujemy

Pracodawca oferuje:

  • Pracę stacjonarną, hybrydową lub zdalną – w zależności od preferencji kandydata,
  • Zatrudnienie w firmie będącej liderem na rynku w swojej dziedzinie,
  • Stabilną i satysfakcjonującą pracę w oparciu o umowę o pracę lub B2B,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem prowizji,
  • Niezbędne narzędzia do pracy, w tym samochód służbowy,
  • Pakiet benefitów pozapłacowych (karta Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe),
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji,
  • Przyjazną i otwartą atmosferę pracy.