Branża

  • Praca Fizyczna

Oczekiwane wykształcenie

  • Zasadnicze zawodowe

Lokalizacje

  • wiele lokalizacji
    (Niderlandy)

Praca na stanowisku Szukamy wózkowych niskiego i wysokiego składu- Holandia ‼

wiele lokalizacji

, OTTO Work Force Recruitment

Opis działalności firmy

OTTO Work Force jest wiodącym dostawcą usług w dziedzinie pośrednictwa pracy na poziomie krajowym i międzynarodowym. Oferuje firmom usługi w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji i selekcji, outsourcingu pracowników  a pracownikom pracę w Polsce, Niemczech i Holandii. Firma jest częścią międzynarodowego holdingu OTTO Work Force. Główna siedziba firmy w Polsce mieści się na Bielanach Wrocławskich. Oprócz oddziałów rekrutacyjnych we Wrocławiu, Opolu, Warszawie, Gdyni, Gliwicach, Poznaniu, Krakowie, Rzeszowie, Świebodzinie i Białymstoku, firmę reprezentują biura onsite.

Szukamy wózkowych niskiego i wysokiego składu- Holandia ‼

Opis stanowiska

Masz uprawnienia na wózek widłowy i szukasz dobrej pracy? Wykorzystaj swoje umiejętności w Holandii!
[Nie pobieramy opłat za zorganizowanie pracy!]

Miejsce pracy:
Mamy oferty w całym kraju - sam wybierz!

Co oferujemy?
- Atrakcyjną stawkę 13,43 euro/h nawet BARDZO ATRAKCYJNĄ jeśli Twoje uprawnienia dotyczą wysokiego składowania
- Minimum formalności i pomoc w zorganizowaniu wyjazdu za granicę
- Bezpieczne zakwaterowanie oraz transport do/z miejsca pracy
- Ubezpieczenie pracownicze i dostęp do opieki zdrowotnej
- Umowę o pracę tymczasową na warunkach holenderskich
- Pomoc koordynatorów na miejscu, aplikacje myOTTO oraz telefoniczny helpdesk po polsku dostępny 24/7

Główne zadania:
- obsługa wózka widłowego
- rozładunek / załadunek towarów
- magazynowanie różnego rodzaju przedmiotów

Nasze wymagania:
- uprawnienia i doświadczenie w obsłudze wózków widłowych
- znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego - mile widziana ;-)

Zgłoś się już teraz i zacznij zarabiać w EURO!
Zadzwoń +48 71 744 31 00
CV prosimy o przesyłanie na adres: mmega@ottoworkforce.pl

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, KRAZ 23365. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.

Wymagania

- znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego - mile widziana

Oferujemy

Wszystkich zainteresowanych