Branża

  • Logistyka / Spedycja / Magazynowanie

Lokalizacje

  • Genk
    (Belgia)

Praca na stanowisku Komisjoner art. spożywczych (voice pick)

Genk

, KBTI Poland

Opis działalności firmy

Agencja Zatrudnienia

Komisjoner art. spożywczych (voice pick)
Genk

Opis stanowiska

- zbieranie zamówień za pomocą voicepick

- kompletowanie i pakowanie zamówień

- dbanie o porządek w miejscu pracy

Wymagania

- komunikatywna znajomość języka angielskiego i/lub niderlandzkiego

- własne zakwaterowanie w okolicy Genk / Sint - Niklaas i transport do pracy,

- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

- elastyczność i motywacja do pracy,

- brak przeciwskazań do pracy w ujemnych temperaturach
- gotowość do pracy w weekendy

Oferujemy

- belgijska umowa,

- możliwość stałego kontraktu,

- stawka 13,50 euro/h brutto,

- elastyczne godziny rozpoczęcia pracy między 07:00 a 09:00

- możliwość długoterminowego i stabilnego zatrudnienia.