Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Lokalizacje

  • Katowice
    (40-001)

Praca na stanowisku ELEKTRYK - KATOWICE

Katowice

, Eurokadra S.A.

Opis działalności firmy

Grupa Eurokadra od lat skutecznie wspiera pracodawców w pozyskaniu najlepszej kadry pracowniczej, a pracownikom gwarantuje tym samym bezpieczne i stabilne zatrudnienie.

ELEKTRYK - KATOWICE
Katowice

Opis stanowiska

Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko elektryk Katowice. Jeśli masz doświadczenie w tej branży zgłoś się do Nas. Do twoich obowiązków będzie należał montaż i instalacja stacji transformatorowych, praca przy instalacjach elektrycznych, dbałość o powierzony sprzęt i odpowiednie go wykorzystanie.

Wymagania

  • uprawnienia SEP do 1kV,
  • wykształcenie minimum średnie – technik elektryk, mechatronik lub praktyczną wiedzę z dziedziny elektrotechniki i elektryki,
  • umiejętność pracy przy instalacjach elektrycznych,
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych i wykonywania pomiarów elektrycznych – mile widziane
  • umiejętność współpracy w grupie
  • prawo jazdy kat. B –wymagane
  • dbałość o jakość wykonywanej pracy,
  • zdolności manualne i dokładność.

Oferujemy

  • umowa zlecenie (32 zł – 33 zł zł / godz. brutto)
  • atrakcyjne wynagrodzenie złożone z podstawy + prowizji uzależnionej od Twojego zaangażowania
  • terminowo wypłacane wynagrodzenie
  • perspektywę rozwoju
  • pracę w młodym zespole
  • profesjonalne wdrożenie w obowiązki i wsparcie doświadczonego zespołu.