Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Chorzów
    (41-506)

Praca na stanowisku Specjalista ds. ofertowania, kosztorysowania, fakturowania i zaopatrzenia

Opis działalności firmy

Spółka Budoserwis jest prężnie działającym ośrodkiem konsultingowym oraz inwestycyjno-remontowym. Jest jedną z pierwszych firm z kapitałem polskim, która w latach 90-tych była zaangażowana w procesy restrukturyzacyjne przemysłu ciężkiego. Specjalizujemy się w usługach doradczych z zakresu wycen, analiz i ekspertyz oraz zapewniamy kompleksową i profesjonalną obsługę rynku nieruchomości. Dostosowujemy się do potrzeb Klientów, dlatego stale doskonalimy i poszerzamy zakres świadczonych usług. Pomagamy w wyborze właściwych scenariuszy postępowania, które zapewniają utrzymanie wysokiej pozycji na rynku oraz ułatwiają procesy restrukturyzacji i przekształceń. Drugim filarem działalności spółki są montaże, remonty maszyn, urządzeń i instalacji, a także generalne wykonawstwo inwestycji. Realizujemy prace w zakresie robót budowlanych i instalacyjnych.

Specjalista ds. ofertowania, kosztorysowania, fakturowania i zaopatrzenia
Chorzów

Opis stanowiska

Do Twoich zadań należeć będzie:
1. Pozyskiwanie i gromadzenie informacji na temat planowanych inwestycji i organizowanych przetargów.
2. Przygotowywanie dokumentacji ofertowej.
3. Sporządzanie kosztorysów i umów.
4. Rozliczanie zadań z inwestorem i podwykonawcami.
5. Zaopatrzenie.
6. Fakturowanie.
7. Prowadzenie dokumentacji zleceń i korespondencji.
8. Kosztorysowanie.

Wymagania

Od Kandydatów oczekujemy:
1. Wykształcenia wyższego technicznego (branża mechaniczna lub energetyczna).
2. Znajomości Ustawy Prawo Zamówień Publicznych.
3. Umiejętności czytania oraz sporządzania dokumentacji technicznej i projektowej.
4. Biegłej znajomości obsługi pakietów MS Office.
5. Znajomości zasad kosztorysowania robót remontowo - montażowych.
6. Czynnego prawo jazdy.

Oferujemy

Proszę o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez firmę BUDOSERWIS Z.U.H. Sp. z o.o. z siedzibą w Chorzowie.