Branża

  • IT

Oczekiwane wykształcenie

  • Średnie

Lokalizacje

  • Cała Polska
  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku SIEM Engineer (Sentinel)

Cała Polska

, SMART-HR

Opis działalności firmy

SMART-HR Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

SIEM Engineer (Sentinel)
Cała Polska

Opis stanowiska

SMART-HR - Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Dla naszego Klienta – międzynarodowej firmy zajmującej się dostarczaniem nowoczesnych rozwiązań technicznych dla przemysłu, w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejscepracy: home office, cała Polska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Wspieranie klientów we wdrożeniach platformach Azur Sentinel,
  • Konfigurację, utrzymanie i rozwiązywanie problemów związanymi ze środowiskami Sentinel,
  • Przygotowywanie raportów dotyczących zagrożeń występujących w środowisku,
  • Okresowy przegląd konfiguracji systemów,
  • Tworzenie taktyk prewencyjnych luk zero-day,
  • Proaktywne sugerowanie efektywnych sposobów na zwiększenie ogólnego bezpieczeństwa środowiska,
  • Współpracę z innymi zespołami w ramach rozwiązywania problemów z obszaru cyberbezpieczeństwa.

Wymagania

Od kandydatów na to stanowisko oczekujemy:

  • 2-letniego doświadczenia z usługami Azur Sentinel,
  • Wiedzy z zakresu projektowania oprogramowania w odniesieniu do wdrożeń SIEM,
  • Wiedzy technicznej na temat systemów Linux, Windows,
  • Wiedzy z zakresu MITER ATT&CK i innych metodologii z obszaru cyberbezpieczeństwa,
  • Doświadczenia w dowolnym języku skryptowym (Powershell, Python itp.),
  • Praktycznego doświadczenia w pracy w usługach chmurowych (Azur, Google Cloud).

Mile widziane:

  • Doświadczenie z Splunk, Elasticsearch, QRadar lub innym narzędziem SIEM,
  • Certyfikaty takie jak CompTIA Security +, CySA+, etc,
  • AZ-104, SC-200, AZ-500, MS-500, AWS Practitioner, etc.
  • Certyfikaty, które potwierdzają wiedzę w zakresie security czy administracji IT i bezpieczeństwa.

Oferujemy

Pracodawca oferuje:

  • Pracę w pełni zdalną,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B,
  • Pracę w nowoczesnych, międzynarodowym środowisku,
  • Stabilność zatrudnienia,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Pakiet benefitów: prywatną opiekę medyczną, system kafeteryjny, zniżki pracownicze,
  • Przyjazną atmosferę pracy oraz gwarancję work-life balance, indywidualne podejście do każdego pracownika,
  • System nagród motywujący do rozwoju, dodatkowe wsparcie w zakresie rozwoju w postaci szkoleń, kursów, konferencji,
  • Dostęp do najnowszych technologii i narzędzi.