Branża

  • Produkcja

Oczekiwane wykształcenie

  • Zasadnicze zawodowe

Lokalizacje

  • Gdzie? Nuth, Holandia
    (Niderlandy)

Praca na stanowisku Produkcja spożywcza w Holandii

Gdzie? Nuth, Holandia

, OTTO Work Force Recruitment

Opis działalności firmy

OTTO Work Force jest wiodącym dostawcą usług w dziedzinie pośrednictwa pracy na poziomie krajowym i międzynarodowym. Oferuje firmom usługi w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji i selekcji, outsourcingu pracowników  a pracownikom pracę w Polsce, Niemczech i Holandii. Firma jest częścią międzynarodowego holdingu OTTO Work Force. Główna siedziba firmy w Polsce mieści się na Bielanach Wrocławskich. Oprócz oddziałów rekrutacyjnych we Wrocławiu, Opolu, Warszawie, Gdyni, Gliwicach, Poznaniu, Krakowie, Rzeszowie, Świebodzinie i Białymstoku, firmę reprezentują biura onsite.

Produkcja spożywcza w Holandii

Opis stanowiska

Hala produkcyjna z nowoczesnymi maszynami, uporządkowane stanowisko pracy… a w samym centrum Ty! Podoba Ci się ta wizja? Zdobądź zatrudnienie w Holandii i zarabiaj nawet 12,45euro/h!

[Nie pobieramy opłat za zorganizowanie pracy!]

TWOJE ZADANIA

*Obróbka wołowiny

*Usuwanie kości z mięsa

*Krojenie, czyszczenie i pakowanie mięsa

*Kontrola jakości

*Przygotowanie paczek

CO OFERUJEMY?

*Konkurencyjną stawkę  w wysokości 12,45 euro/h

*Wolne weekendy i popołudnia – pracujesz od poniedziałku do piątku w godzinach 06:00-15:00/17:00

*Pewne zatrudnienie

*Ubezpieczenie pracownicze oraz dostęp do opieki zdrowotnej

*Pełen pakiet szkoleń stanowiskowych

*Firmową odzież roboczą

*Minimum formalności (możliwość elektronicznego podpisania umowy)

*Aplikację myOTTO ze stałym dostępem do planu pracy i pasków wypłat

*Telefoniczną pomoc Operations Service Center 24/7

*Umowę o pracę tymczasową na warunkach holenderskich

*Dostęp do kursów językowych, szkoleń online oraz innych projektów dla naszych pracowników

*Udział w programie lojalnościowym OTTO Rewards

WYMAGANIA

*Znajomość języka polskiego, angielskiego i/lub niderlandzkiego

*Chęć pracy w chłodnym otoczeniu

*Dostępność na dłuższy okres

*Staranność w realizacji obowiązków

*Dbałość o standardy produkcji

Jesteś zainteresowany? Zadzwoń: 717443100.Wypełnij formularz, aby nasz rekruter mógł się z Tobą skontaktować i przekazać szczegóły!

https://careers-pl-ottoworkforce.icims.com/jobs/11372/login? &iis=job+portal&iisn=owfplir+inne&utm_source=job_portal&eutm_medium=o
wfplir_inne

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, KRAZ 23365. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.

Wymagania

WYMAGANIA

Oferujemy

Wszystkich zainteresowanych