Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • meer
    (Belgia)

Praca na stanowisku Produkcja pieczarek Meer / Belgia

meer

, KBTI Poland

Opis działalności firmy

Agencja Zatrudnienia

Produkcja pieczarek Meer / Belgia
meer

Opis stanowiska

  • pakowanie pieczarek,
  • kontrola jakości,
  • sortowanie i ważenie świeżych grzybów na linii produkcyjnej,
  • praca z nożem.

Wymagania

  • zakwaterowanie i transport we własnym zakresie,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • obsługa komputera,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane.

Oferujemy

  • belgijska umowa,
  • stawka 14.77 euro/h brutto,
  • dodatki za nadgodziny (150%) i godziny nocne (30%),
  • praca na jedną zmianę.