Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Westerlo
    (Belgia)

Praca na stanowisku Pracownik produkcji żywności Westerlo

Westerlo

, KBTI Poland

Opis działalności firmy

Agencja Zatrudnienia

Pracownik produkcji żywności Westerlo
Westerlo

Opis stanowiska

Agencja Zatrudnienia KBTI (cert. 9154) poszukuje pracowników produkcyjnych – produkcja dań gotowych.

Miejsce pracy: Westerlo

Opis stanowiska:
- praca na linii produkcyjnej,
- obsługa maszyn mieszających,
- czynności związane z gotowaniem np. mieszanie makaronu, krojenie warzyw,
- kontrola jakości produktu.

Wymagania

- znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego w stopniu komunikatywnym,
- doświadczenie w pracy przy produkcji żywności,
- chęć i motywacja do pracy,
- własne zakwaterowanie w okolicach Westerlo,
- własny dojazd do pracy.

Oferujemy

- stawka 15,93 euro/h brutto,
- możliwość długoterminowego zatrudnienia,
- darmowe posiłki.