Branża

  • Budownictwo

Lokalizacje

  • Groningen
    (Niderlandy)

Praca na stanowisku Piaskarz / Groningen / Winsum / Haren / Holandia

Groningen

, KBTI Poland

Opis działalności firmy

Agencja Zatrudnienia

Piaskarz / Groningen / Winsum / Haren / Holandia
Groningen

Opis stanowiska

Agencja Zatrudnienia KBTI Poland (cert. 9154) dla holenderskiego klienta poszukuje piaskarzy.

MIEJSCE PRACY: Groningen, Holandia

Opis stanowiska:
- piaskowanie dużych konstrukcji stalowych
- kontrola jakości
- dbałość o porządek w miejscu pracy

Wymagania

- Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

- Doświadczenie na stanowisku piaskarza
- Prawo jazdy kat. B
- Umiejętność czytania rysunków technicznych
- Motywacja oraz chęć do pracy
- Odpowiedzialność

Oferujemy

- Zarobki pomiędzy €500 - 550 NETTO tygodniowo
- Zapewnione zakwaterowanie

- Możliwość wynajęcia służbowego auta
- zatrudnienie na umowie holenderskiej