Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Audytor Energetyczny (sieci ciepłownicze)

Warszawa

, SMART-HR

Opis działalności firmy

SMART-HR Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Audytor Energetyczny (sieci ciepłownicze)
Warszawa

Opis stanowiska

SMART-HR - Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Dla naszego klienta – dynamicznie rozwijającego się lidera w zakresie doradztwa energetycznego i gazowego, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa (Praga Północ), woj. mazowieckie

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Przygotowywanie audytów, ekspertyz i opracowań dotyczących efektywności energetycznej w zakresie: termomodernizacja, ogrzewanie, chłodnictwo, wentylacja i klimatyzacja,
  • Pozyskanie danych do sporządzenia audytu, zarówno w wyniku analizy dostępnej dokumentacji technicznej jak również poprzez uczestnictwo w wizjach lokalnych na audytowanych obiektach,
  • Przygotowanie opracowań, zgodnie z obowiązującymi   uwarunkowaniami prawnymi oraz najlepszą sztuką inżynierską,
  • Przeprowadzanie biegłej analizy dokumentacji technicznej oraz selekcji potrzebnych informacji, niezbędnych do przeprowadzenia analiz i wykonania opracowania,
  • Wykonywanie innych zadań związanych z audytami energetycznymi w obrębie sieci ciepłowniczych.

Wymagania

  • Wykształcenia technicznego z zakresu energetyki, mechaniki i/lub ochrony środowiska,
  • Minimum 2-letniego doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku,
  • Praktycznej wiedzy z obszaru ciepłownictwa oraz znajomości problematyki efektywności energetycznej i aktów prawnych dotyczących tej tematyki (ustawy, rozporządzenia, normy techniczne),
  • Doświadczenia i potwierdzonych kompetencji w wykonywaniu obowiązkowych audytów energetycznych przedsiębiorstw,
  • Umiejętności obsługi podstawowego, audytorskiego sprzętu pomiarowego (kamera termowizyjna, luksomierz itp.),
  • Znajomości obszarów związanych z instalacjami technicznymi takich jak: systemy ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji, oświetlenia, sprężarkowe układy chłodnicze, itp.,
  • Uprawnień SEP w zakresie urządzeń cieplnych lub instalacji gazowych,
  • Posiadania prawa jazdy kategorii B,
  • Znajomości obsługi oprogramowania audytorskiego (OZC Audytor, Arcadia Thermo itp.),
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

  • Stabilną pracę w silnie rozwijającej się firmie i branży z wieloletnią tradycją,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Pracę pełną wyzwań, gwarantującą rozwój zawodowy,
  • Bogaty pakiet benefitów (ubezpieczenie grupowe i pakiet medyczny),
  • Niezbędne narzędzia pracy oraz przyjazną i otwartą atmosferę pracy.