Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Gliwice
    (44-100)

Praca na stanowisku Dyrektor Produkcji

Gliwice

, SMART-HR

Opis działalności firmy

SMART-HR Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Dyrektor Produkcji
Gliwice

Opis stanowiska

SMART-HR - Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Dla naszego klientamiędzynarodowej firmy produkcyjnej (przemysł ciężki) w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Gliwice

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Zarządzanie procesami produkcyjni oraz poszczególnymi działami: produkcji i UR – tj. blisko 300 osób,
  • Nadzorowanie procesów produkcyjnych i kontakt z kierownikami działów odpowiedzialnych za procesy w zakresie obróbki mechanicznej, montażu, spawania i malowania,
  • Optymalizacja procesów produkcyjnych pod względem kosztów, jakości i terminowości,
  • Monitorowanie wskaźników produkcyjnych i raportowanie do zarządu firmy,
  • Diagnozowanie problemów związanych z procesem produkcyjnym i wdrażanie działań usprawniających lub naprawczych,
  • Stały kontakt z zespołami, by reagować na bieżące problemy mające wpływ na całość procesu produkcyjnego i realizację kluczowych zadań.

Wymagania

  • Wyższego wykształcenia, preferowane kierunki: Zarządzanie Produkcją, Inżynieria Produkcji, Automatyka/ Robotyka etc.,
  • Minimum 4-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku w produkcji przemysłowej,
  • Bardzo dobrej organizacji pracy i planowania zadań,
  • Doskonałej umiejętności koordynacji zespołów, kooperacji i komunikacji, gdzie człowiek i współpraca jest najważniejsza,
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego – warunek konieczny do codziennej komunikacji z Country Managerem,
  • Doskonałej wiedzy i umiejętności wykorzystania nowoczesnych metodologii pracy (5S, Kaizen, Lean Management etc.)
  • Umiejętności analitycznego myślenia, rozwiązywania problemów i szukania alternatywnych rozwiązań,
  • Doświadczenia w pracy w międzynarodowym środowisku pracy,
  • Umiejętności obsługi pakietu Office i systemu z klasy ERP.

Oferujemy

  • Stabilną i satysfakcjonującą pracę w oparciu o umowę o pracę na pełen etat – po upływie okresu próbnego – na czas nieokreślony,
  • Niezbędne narzędzia pracy, w tym m.in. samochód służbowy – również do użytku prywatnego,
  • Pakiet benefitów, m.in. pakiet medyczny i bonus urlopowy,
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę z dużymi możliwościami rozwoju,
  • Praca w międzynarodowej organizacji.