Branża

  • Handel / Sprzedaż

Oczekiwane wykształcenie

  • Inżynier

Lokalizacje

  • Łódź
    (90-001)

Praca na stanowisku Przedstawiciel Handlowy

Przedstawiciel Handlowy
Łódź

Opis stanowiska

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Lokalizacja: woj.łódźkie

Headcount Life Science dla swojego klienta, dystrybutora produktów i surowców kosmetycznych oraz spożywczych, prowadzi proces rekrutacyjny związany ze stanowiskiem Przedstawiciel Handlowy (Nutrition).

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne lub biomedyczne będzie dużym atutem (nauk o żywieniu, farmaceutyczne, chemiczne etc)
  • ponad 24 miesięcy aktywnego doświadczenia w obszarze sprzedaży produktów i surowców spożywczych
  • komunikatywność i dobra organizacja pracy, samodzielność oraz kreatywność i dynamika w działaniu
  • wysokie kompetencje interpersonalne, sprzedażowe oraz negocjacyjne.
  • aktywne prawo jazdy
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • otwartość na relokację

Oferujemy

Możliwość rozwoju oraz doświadczenie w międzynarodowy środowisku.