Branża

  • Inżynieria / Technika

Oczekiwane wykształcenie

  • Zasadnicze zawodowe

Lokalizacje

  • Stuttgart
    (Niemcy)

Praca na stanowisku ELEKTRYK - NIEMCY

Stuttgart

, Active Medica

Opis działalności firmy

Firma Active Medica o nr certyfikatu 9754 prowadzi działalność od 2007 roku. Jesteśmy przekonani że pomożemy także Tobie. Wystarczy że skontaktujesz się z nami. Świadczymy usługi konsultingowe osobom poszukującym pracy oraz pracodawcom

ELEKTRYK - NIEMCY
Stuttgart

Opis stanowiska

                                           Jak znaleźć legalną i dobrze płatną pracę w Niemczech

                     1 Skontaktuj się z nami 2 Daj nam poznać swoje zalety 3 Wybierz ofertę pracy 4 Wyjedź

Dlaczego Active Medica:

  • Posiadamy certyfikat Agencji zatrudnienia o numerze 9754

  • Jesteśmy już 5 lat na rynku

  • Współpracujemy z wieloma zagranicznymi firmami

  • Pomogliśmy już wielu kandydatom

Wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku elektryka

  • Komunikatywna znajomość j. niemieckiego

  • Wykształcenie kierunkowe

  • Własny samochód – mile widziane

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa oraz możliwość nadgodzin)

  • Umowa o pracę z niemieckim pracodawcą

  • Ubezpieczenie oraz gwarancję odprowadzania składek

  • Zakwaterowanie

  • Stałą opiekę polskiego koordynatora

  • Pomoc w organizacji wyjazdu