Branża

  • Handel / Sprzedaż

Oczekiwane wykształcenie

  • Średnie

Lokalizacje

  • Gdańsk
    (80-001)

Praca na stanowisku Przedstawiciel Handlowy - branża obuwnicza / medyczna

Opis działalności firmy

Jesteśmy Certyfikowaną (cert. Nr 11714) Agencją Pracy Tymczasowej    Jeśli jesteś pracodawcą: Zapewnimy Ci komplesowe rozwiązania z zakresu pracy tymczasowej, kompleksowe rozwiązania rekrutacyjne na wszystkich szczeblach.

Przedstawiciel Handlowy - branża obuwnicza / medyczna
Gdańsk

Opis stanowiska

- opieka nad klientami
- realizacja wyznaczonych celów i planów sprzedaży
- zdobywanie nowych klientów

- utrzywanie dobrych relacji z klientami firmy.

Wymagania

• odnosząca się z najwyższym szacunkiem do ludzi,
• życzliwa innym, uczciwa, budująca trwałe relacje
• mająca kontakty i doświadczenie w branży medycznej
• otwarta na budowanie trwałych relacji z Klientami,
• ambitna i nastawiona na sukces,
• lubiąca pracę w zespole,
• doświadczenie w pracy handlowej w branży obuwniczej i medycznej będzie znacznym atutem
• posiadająca czynny prawo jazdy kat. B

Oferujemy

• możliwość rozwoju
• pewne, stałe wynagrodzenie,
• atrakcyjny system premiowy, doceniający zarówno Twoje wyniki jak i zaangażowanie
• profesjonalne branżowe szkolenia
• niezbędne narzędzia pracy: samochód , telefon itp.wego