Branża

  • Zdrowie/uroda/rekreacja

Oczekiwane wykształcenie

  • Średnie

Lokalizacje

  • Essex
    (Wielka Brytania)

Praca na stanowisku OPIEKUN/KA OSÓB STARSZYCH - PRACA W ANGLII

Essex

, Active Medica

Opis działalności firmy

Firma Active Medica o nr certyfikatu 9754 prowadzi działalność od 2007 roku. Jesteśmy przekonani że pomożemy także Tobie. Wystarczy że skontaktujesz się z nami. Świadczymy usługi konsultingowe osobom poszukującym pracy oraz pracodawcom

OPIEKUN/KA OSÓB STARSZYCH - PRACA W ANGLII
Essex

Opis stanowiska

   JAK ZNALEŹĆ LEGALNĄ I DOBRZE PŁATNĄ PRACĘ W ANGLII?

1 Skontaktuj się z nami 2 Daj nam poznać swoje zalety 3 Wybierz ofertę pracy 4 Wyjedź

Dlaczego ACTIVE MEDICA:

  • Posiadamy certyfikat Agencji zatrudnienia o numerze 12912
  • Jesteśmy już 5 lat na rynku
  • Współpracujemy z wieloma zagranicznymi firmami
  • Pomogliśmy już wielu kandydatom

Zakres obowiązków

  • Pomoc w codziennych czynnościach
  • Przygotowanie i podawanie posiłków
  • Pomoc w dotarciu do określonych miejsc (lekarz, urzędy)
  • Pielęgnowanie w chorobie

Wymagania

  • Doświadczenie w opiece (mile widziane)
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Odpowiedzialność, ciepło i empatia wobec podopiecznych
  • Otwarta, serdeczna postawa wobec innych
  • Prawo jazdy kat. B (mile widziane)

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Umowa o pracę z angielskim pracodawcą
  • Zakwaterowanie
  • Stałą opiekę polskiego koordynatora
  • Szkolenie wprowadzające

Prosimy o przesyłanie CV w języku polskim i angielskim na adres:info@activemedica.eu

Zapraszamy na Naszą stronę www.activemedica.eu oraz Facebooka i Twittera

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Active Medica Personal Sp. z o.o., Sp.k., 21-500 Biała Podlaska, ul. Terebelska 67a dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.”

Informujemy, że udostępnianie danych jest obowiązkowe, w celu realizacji usługi.