Branża

  • Budownictwo

Lokalizacje

  • Gdańsk
    (80-001)

Praca na stanowisku Międzynarodowy Inżynier Spawalnictwa

Opis działalności firmy

KIM JESTEŚMY? KLUCZOWE DANE Firma założona w 1993 rok w Polsce. Obecna forma prawna: Sp. z o.o. Około 250 stałych pracowników, wyszkolonych przez firmę. Firma Maga nie zleca prac z zakresu swojej podstawowej działalności firmom zewnętrznym, co jest gwarancją efektywności i jakości. Główny obszar działalności: Prefabrykacja na warsztacie oraz montaż na budowie: instalacji przemysłowych / pipingu zbiorników magazynowych, silosów, suszarek urządzeń ciśnieniowych, wężownic konstrukcji stalowych

Międzynarodowy Inżynier Spawalnictwa
Gdańsk

Opis stanowiska

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko :

(Praca w KRAKOWIE)

Wymagania

• Wykształcenie wyższe techniczne: materiałoznawstwo i technologia metali – spawalnictwo, budowa maszyn
• Dyplom IWE , IWI/ EWI
• Uprawnienia NDT: VT2, PT2, MT2, UT2
• Praca przy spawaniu zbiorników ciśnieniowych i bezciśnieniowych
• Praca przy spawaniu konstrukcji stalowych
• Znajomości rysunku technicznego
• Udokumentowanego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
• Znajomość języka angielskiego
• Dyspozycyjności i zaangażowania
• Umiejętności pracy pod presją czasu
• Umiejętności pracy w zespole

Oferujemy

• stabilne warunki zatrudnienia w firmie o bardzo dobrej pozycji na rynku
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• atrakcyjne wynagrodzenie
• możliwość rozwoju zawodowego oraz bezpośredni udział w sukcesach firmy
• praca w zakładzie produkcyjnym w Krakowie oraz za granicą
• szkolenia o tematyce branżowej

Osoby zainteresowane udziałem w procesie rekrutacyjnym prosimy o przesłanie CV
z nazwą stanowiska.
Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.
W aplikacji prosimy o dodanie klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz. 883)".