Branża

  • Bankowość / Księgowość

Lokalizacje

  • Szczecin
    (70-001)

Praca na stanowisku Księgowy/a z językiem niemieckim

Szczecin

, Recruiters

Księgowy/a z językiem niemieckim
Szczecin

Opis stanowiska

Zespół Recruiters specjalizuje się w rekrutacji specjalistów, menedżerów oraz dyrektorów do takich branż jak: Finanse, Bankowość, Obsługa Klienta, Logistyka, IT & Telecoms, Produkcja, HR oraz Sprzedaż i Marketing.

Dzięki współpracy z czołowymi firmami proponujemy naszym Kandydatom najbardziej atrakcyjne oferty pracy dopasowane do ich kwalifikacji i oczekiwań.

Aktualnie dla naszego Klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:
- Odpowiedzialność za realizację zadań w ramach danego obszaru księgowości (księga główna, środki trwałe lub raportowanie),
- Dbanie o dokładność, skuteczność i terminowość realizacji zadań,
- Udział w projektach usprawniania procesów księgowych,
- Współpraca i wspieranie członków zespołu w codziennej działalności.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
- Wykształcenia wyższego (preferowane kierunkowe),
- Doświadczenia w przynajmniej jednym obszarze księgowym (zobowiązania, należności, środki trwałe, księga główna) lub pełnej księgowości,
- Znajomości języka niemieckiego,
- Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,
- Umiejętności analitycznego myślenia,
- Samodyscypliny oraz zdolności do pracy pod presją czasu.

Oferujemy

Oferujemy:
- Pracę w dynamicznej, międzynarodowej firmie,
- Możliwość doskonalenia znajomości języków obcych,
- Szeroki pakiet profesjonalnych szkoleń,
- Bogaty pakiet socjalny,
- Realne możliwości rozwoju w obszarze księgowości,
- Atrakcyjne wynagrodzenie,
- Ambitną pracę w profesjonalnym, przyjaznym zespole.

Wszystkie dokumenty aplikacyjne są chronione zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych i
wykorzystywane tylko i wyłącznie w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji.