Branża

  • Budownictwo

Oczekiwane wykształcenie

  • Zasadnicze zawodowe

Lokalizacje

  • Reykjavik
    (Islandia)

Praca na stanowisku Tynkarz, glazurnik

Opis działalności firmy

Biuro Pośrednictwa Pracy Zagranicą.

Tynkarz, glazurnik
Reykjavik

Opis stanowiska

Praca na budowie w Islandii u pracodawcy islandzkiego

Wymagania

Wysokie kwalifikacje zawodowe poparte doświadczeniem, umiejętność pracy w zespole, znajomość angielskiego będzie dodatkowym atutem.
Niezbędne szczegółowe CV wraz ze zdjęciem

Oferujemy

Bardzo dobre warunki pracy i płaty, długość kontraktu do uzgodnienia, praca od zaraz, wylot po podpisaniu umowy przedwstępnej