Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Białystok
    (15-001)

Forma zatrudnienia

  • umowa zlecenie / o dzieło

Praca na stanowisku Specjalista ds. Nieruchomości

Białystok

, ADA Nieruchomości

Specjalista ds. Nieruchomości
Białystok

Opis stanowiska

Poszukujemy osób na stanowisko Specjalista ds. Nieruchomości.

Wymagania

-mile widziane doświadczenie pracy w biurze nieruchomości
-chęć nauki i zaangażowanie
-łatwość w nawiązywaniu kontaktów, samodzielność, kreatywność i inicjatywa w działaniu
-własny samochód

Oferujemy

-ciekawą pracę na samodzielnym stanowisku
- telefon komórkowy, laptop oraz profesjonalny program do nieruchomości
-atrakcyjne wynagrodzenie– część stała + prowizja
- umowa zlecenie lub własna działalność gospodarcza