Strona internetowa korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w dalszej części naszej Polityki Prywatności.
Zamknij

Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Bydgoszcz
    (85-001)

Forma zatrudnienia

  • pełny etat

Pracodawca ma prawo do wcześniejszego zakończenia rekrutacji.

Praca na stanowisku ładowacz

Bydgoszcz

, FAIR Personal Qualifizierung GmbH & Co. KG
zakończona
Opublikowane 2016-10-04 13:26:04

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

ładowacz
Bydgoszcz

Opis stanowiska

Aktualnie poszukujemy Kandydatów zainteresowanych pracą w Bydgoszczy na stanowisku: ładowacz.

Obowiązki:
• ładowanie koszy na śmieci do śmieciarki i odstawienie ich na miejsce

Wymagania

• siła fizyczna
• motywacja do pracy
• dyspozycyjność w godz. 7-15.

Oferujemy

• umowę zlecenie od zaraz
• zlecenia w godz. 7-15
• możliwość wykonywania zlecenia od zaraz
• stałą stawkę godzinową
• jasne zasady współpracy.
Ogłoszenie jest już nieaktywne, nie można na nie aplikować.