Branża

  • Budownictwo

Lokalizacje

  • Inowrocław
    (88-100)

Praca na stanowisku administracja biura budowy

Inowrocław

, B&W Usługi Ogólnobudowlane

administracja biura budowy
Inowrocław

Opis stanowiska

Firma ogólnobudowlana o ugruntowanej pozycji na rynku pracy zatrudni PRACOWNIKA ADMINISTRACYJNEGO do prowadzenia biura budowy.

Miejsce pracy: Latkowo koło Inowrocławia

Praca od zaraz.

Obowiązki:

Osoba zatrudniona na wyżej wymienionym stanowisku odpowiedzialna będzie za organizację biura budowy, a w tym:
- prowadzenie dokumentacji budowy: raporty budowlane; wysyłanie i odbieranie poczty;
- współpraca z kadrami firmy;
- odpowiedzialność za listy obecności na budowie i sprawy kadrowe;
- asystowanie kierownikowi budowy w pracach administracyjno-biurowych.

Wymagania

- wykształcenie branżowe - budownictwo; sanitarka; elektryka (mogą być osoby w trakcie studiów);
- doświadczenie w pracy w biurze- mile widziane;
- dobra organizacja czasu pracy;
- umiejętność zarządzania zespołem;
- umiejętność obsługi urządzeń biurowych;
- niekaralność (praca na terenie jednostki wojskowej);

Oferujemy

- umowę o pracę;
- możliwość rozwoju zawodowego;
- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku pracy;
- dostęp do podstawowych narzędzi pracy;