Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Elbląg
    (82-300)

Praca na stanowisku Lakiernik Przemysłowy

Elbląg

, Personalny Serwis

Lakiernik Przemysłowy
Elbląg

Opis stanowiska

Jako Agencja Pośrednictwa Pracy "Serwis Personalny", nr certyfikatu 10045. Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy :
LAKIERNIKA PRZEMYSŁOWEGO

Obowiązki:
-malowanie, lakierowanie natryskowe
-przygotowywanie elementów do malowanie
-pomoc w montażu pomalowanych elementów
-prace porządkowe

Wymagania

Wymagamy doświadczenia na powyższym stanowisku.
Istotne są chęci do pracy, motywacja oraz umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane osoby zmotoryzowane

Oferujemy

-pracę na 1 zmianę od poniedziałku do piątku
-miejsce pracy Elbląg, Gronowo
-przez okres próbny zatrudnienie przez Agencje, później możliwe przejęcie przez Klienta

Prosimy również o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).”