Branża

  • Administracja

Lokalizacje

  • Rzeszów
    (35-001)

Forma zatrudnienia

  • inne

Praca na stanowisku Asystentka Biura

Rzeszów

, PGS Software

Asystentka Biura
Rzeszów

Opis stanowiska

PGS Software to polska spółka informatyczna notowana na rynku NewConnect. Nasze biura znajdują się w Rzeszowie, Wrocławiu, Gdańsku i Warszawie. Naszymi klientami są firmy z Europy Zachodniej i USA. PGS Software zatrudnia 350 programistów pracujących w różnych technologiach. Firma ma status złotego partnera Microsoft.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Asystent/-ka Biura
Miejsce pracy: Rzeszów
Nr ref.: RZE-RZE-AB-2015/05
Umowa na zastępstwo (czas trwania: 1-1,5 roku)

Do Twoich obowiązków będzie należeć przede wszystkim:
• obsługa recepcji i korespondencji
• zapewnianie sprawnego funkcjonowania biura
• wsparcie organizacji spotkań biznesowych, promocyjnych, wydarzeń integracyjnych
• współpraca z działem kadr i rekrutacji
• i wiele innych ciekawych zadań

Wymagania

• ukończyłaś/-łeś studia wyższe
• znasz bardzo dobrze język angielski
• jesteś osobą komunikatywną i pogodną
• potrafisz doskonale organizować swoją pracę
• cechuje Cię skrupulatność i nastawienie na cel
• znasz dobrze MS Word i Excel
• doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dużym plusem

Oferujemy

• praca w przyjaznej, niekorporacyjnej atmosferze
• bogaty pakiet socjalny - m.in. prywatna opieka medyczna, pakiet sportowy, kursy języków obcych
• pyszne kanapki, Cola, Fanta, Sprite, soki i ciepłe napoje bez ograniczeń
• spontanicznie organizowane zajęcia integracyjne – chodzimy na gokarty, rowery, imprezy

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.