Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Bydgoszcz
    (85-001)

Praca na stanowisku Technolog/ Programista CNC

Bydgoszcz

, B&S Sp. z o.o.

Technolog/ Programista CNC
Bydgoszcz

Opis stanowiska

• programowanie maszyn CNC 2, 3 i 4 osiowych przy użyciu oprogramowania CAM, CAD (Space Claim, Solid Works)
• opracowanie, wdrożenie i doskonalenie procesów produkcyjnych detali oraz nowych programów
• kontrola i optymalizacja istniejących procesów technologicznych,
•projektowanie procesów technologicznych w obszarze obróbki skrawaniem

Wymagania

• mile widziane wykształcenie wyższe techniczne
• umiejętności swobodnego posługiwania oprogramowaniem CAD, CAM, Solid Works
• znajomość procesu obróbki skrawaniem, obrabiarek CNC oraz rysunku technicznego
• umiejętność sporządzania dokumentacji technologicznej,
• mile widziane wiedza o hydraulice
• umiejętność pracy w zespole
• mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy

• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• pracę w centrum Bydgoszczy
• pracę na pełen etat
• atrakcyjne wynagrodzenie
• możliwość rozwoju zawodowego