Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Poznań
    (61-772)

Praca na stanowisku Pracownik Administracyjny

Poznań

, InterKadra

Pracownik Administracyjny
Poznań

Opis stanowiska

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby zainteresowanej pracą jako:

Asystentka Działu Magazynowego
(nr ref. ADM/09016/GAD)

Miejsce pracy: Gądki k. Poznania
Obowiązki:
- Przygotowywanie raportów, zestawień, tabel
- Weryfikacja dokumentów – sprawdzanie oraz kompletowanie
- Obsługa urządzeń biurowych
- Obsługa systemu transportowego (możliwość przeszkolenia)
- Wydawanie odzieży pracownikom, nadzór nad magazynkiem odzieży
- Wydawanie kart magnetycznych pracownikom, monitoring i kontrola
- Bezpośredni kontakt z dostawcami
- Ścisła współpraca z Magazynu / Z-ca Kierownika Magazynu

Wymagania

- Znajomość Excela na poziomie zaawansowanym (warunek konieczny)
- Dyspozycyjność
- Spostrzegawczość, skrupulatność, rzetelność,
- Umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy

- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- Wynagrodzenie dwuskładnikowe: podstawa + premia
- Praca od poniedziałku do piątku po 8 h dziennie
- Praca w godzinach 8:00 -16:00
- Możliwość nabycia nowych umiejętności

W przysłanych aplikacjach prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)