Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Cieszyn
    (22-425)

Praca na stanowisku Kontroler Jakości

Cieszyn

, DaeDong System Poland

Kontroler Jakości
Cieszyn

Opis stanowiska

Daedong System Poland to koreańska firma, działająca w branży motoryzacyjnej z siedzibą w Cieszynie. Zajmujemy się produkcją cięgien sterujących do samochodów osobowych.

Zakres obowiązków:
-Odbiór jakościowy bieżącej produkcji oraz wyrobów gotowych
-Opracowywanie raportów kontroli z pomiarów

Wymagania

-Wykształcenie min. średnie techniczne
-Umiejętność obsługi ręcznych narzędzi kontrolno-pomiarowych
-Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy

-Możliwość doskonalenia umiejętności i rozwoju zawodowego
-Atrakcyjne warunki zatrudnienia

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji prowadzonych przez Daedong System Poland Sp. z o.o. (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).