Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Asystent Project Managera

Warszawa

, Summa Linguae S.A.

Asystent Project Managera
Warszawa

Opis stanowiska

Summa Linguae S.A. to największa w Polsce grupa biur tłumaczeń oraz pionier konsolidacji rynku usług tłumaczeniowych w Polsce. Dzięki 20-letniemu doświadczeniu, nowoczesnym rozwiązaniom, oraz szerokiej ofercie jesteśmy jednym z wiodących dostawców usług tłumaczeniowych dla klientów korporacyjnych oraz instytucji administracji publicznej.
Nazwa stanowiska: Asystent Project Managera.
Opis stanowiska: wsparcie w realizacji bieżących projektów Działu Project Managerów
Praca
• 8 godz. dziennie,
• od poniedziałku do piątku,
• w godzinach pracy biura (8:00-18:00)

Wymagania

• wykształcenie średnie – mile widziani studenci studiów zaocznych lub wieczorowych
• bardzo dobra organizacja pracy
• dokładność i samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań
• zaangażowanie i odpowiedzialność
• swoboda wypowiedzi na piśmie
• umiejętność obsługi programu Word, Excel, Power Point, Outlook
• znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym

Oferujemy

• wynagrodzenie
• praca pod opieką doświadczonych członków zespołu
• pracę w centrum Warszawy
• udział w szkoleniach związanych ze stanowiskiem
• możliwość zdobycia nowych doświadczeń zawodowych

Zapoznanie się z ogólnymi zasadami obowiązującymi w branży tłumaczeniowej
Zapoznanie się z systemem obsługi zleceń w firmie
Praktyczna nauka obsługi biura (poczty wchodzącej i wychodzącej, urządzeń biurowych, prowadzenie archiwizacji dokumentów itp.)
Wsparcie Project Managerów przy realizacji projektów tłumaczeniowych
przewidywany czas trwania stażu: 6 mcy, po pomyślnym zakończeniu stażu zatrudnienie na tym stanowisku