Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Lokalizacje

  • Legnica
    (59-200)

Praca na stanowisku Pracownik Produkcji

Legnica

, Partner Serwis Sp. z o.o.

Pracownik Produkcji
Legnica

Opis stanowiska

Partner Serwis Sp. z o.o. świadczy najwyższej jakości usługi serwisu przemysłowego i obecnie do swojego oddziału w LEGNICY poszukuje osoby na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI

OBOWIĄZKI:
 Remonty silników elektrycznych i wykonywanie szaf rozdzielczych
 Nawijanie i uzwajanie silników elektrycznych

Wymagania

 mile widziane wykształcenie elektryczne lub elektromechaniczne
 mile widziane doświadczenie na takim samym lub podobnym stanowisku
 zainteresowania z zakresu elektrotechniki oraz mechaniki
 mile widziane uprawnienia SEP
 chęć do pracy oraz samodzielność w realizacji powierzonych zadań
 umiejętność pracy zespołowej

Oferujemy

 zatrudnienie na umowę o pracę w prężnie rozwijającej się firmie
 system motywacyjny oraz zabezpieczenie socjalne
 dostęp do wiedzy i doświadczenia
 pracę w systemie jednozmianowym (sporadycznie nadgodziny lub delegacje)
 możliwość dalszego podnoszenia kwalifikacji