Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Lokalizacje

  • Legnica
    (59-200)

Praca na stanowisku INŻYNIER SERWISU - MECHANIK

Legnica

, Partner Serwis Sp. z o.o.

INŻYNIER SERWISU - MECHANIK
Legnica

Opis stanowiska

Partner Serwis Sp. s o.o. świadczy najwyższej jakości usługi serwisu przemysłowego i obecnie do swojego oddziału w Legnicy poszukuje osoby na stanowisko:

OBOWIĄZKI:
ì Planowanie, koordynowanie i nadzór nad realizacją zleceń serwisowych,
ì Samodzielne wykonywanie pomiarów i badań, opracowywanie raportów,
ì Wdrożenia i uruchomienia maszyn i urządzeń w siedzibie klienta,
ì Planowanie i koordynowanie prac wyjazdowych,

Wymagania

ì wykształcenie wyższe kierunkowe – INŻYNIER MECHANIK,
ì minimum 1 rok doświadczenia na analogicznym stanowisku,
ì umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną,
ì mile widziana znajomość programów rodziny CAD,
ì wysoka kultura osobista i umiejętność kontaktu z klientem,
ì wysoka motywacja do pracy i rozwoju w różnych obszarach inżynierii,
ì dyspozycyjność i gotowość do nadgodzin oraz wyjazdów wdrożeniowych na terenie całej Polski,
ì komunikatywna znajomość języka angielskiego,
ì czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

ì Stałą pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie
ì Zatrudnienie na umowę o pracę
ì Atrakcyjne wynagrodzenie, system motywacyjny i zabezpieczenie socjalne
ì Dostęp do wiedzy i możliwość podnoszenia kwalifikacji