Branża

  • Sprzątanie i pomoc domowa

Lokalizacje

  • Piła
    (26-200)

Praca na stanowisku Pracownik Myjni Samochodowej

Piła

, Maciej Rychłowski Firma Handlowo-Usługowa

Pracownik Myjni Samochodowej
Piła

Opis stanowiska

Myjnia Samochodowa poszukuje pracownika na stanowisko : Pracownik myjni samochodowej.

Miejsce Pracy:Piła

Opis stanowiska:
-świadczenie usług w zakresie mycia ręcznego
-sprzedaż towarów w biurze myjni
-czyszczenie tapicerki
-odkurzanie pojazdów
-obsługa kasy fiskalnej
-oraz inne czynności

Wymagania

-doświadczenie na stanowisku pracownik ręcznej myjni samochodowej
-prawo jazdy kat.B
-osoba dokładna ,solidna i uczciwa
-odpowiednie podejście do klienta
-osoba dyspozycyjna i punktualna
-mile widziani studenci i uczniowie
-mile widziane doświadczenie w sprzedaży

Oferujemy

-Atrakcyjne wynagrodzenie na Umowie Zlecenie (opłacone składki)
-Praca w miłej atmosferze
-Stałe zatrudnienie