Branża

  • Ochrona / Monitoring

Oczekiwane wykształcenie

  • Podstawowe

Lokalizacje

  • Warszawa (Śródmieście)
    (00-140)

Forma zatrudnienia

  • umowa zlecenie / o dzieło

Praca na stanowisku Agent Ochrony

Warszawa (Śródmieście)

, SIMPLY SERVICE

Agent Ochrony

Opis stanowiska

Ochrona fizyczna powierzonego mienia.

Wymagania

Zaangażowanie, niekaralność

Oferujemy

system zmianowy: 12h lub 24h
komfortowe warunki pracy
opiekę medyczną na preferencyjnych warunkach
wsparcie merytoryczne w codziennych obowiązkach ze strony przełożonych i współpracowników
stabilne zatrudnienie w rzetelnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
możliwość rozwoju zawodowego i stałe podnoszenie kwalifikacji