Branża

  • Human Resources / Zasoby ludzkie

Oczekiwane wykształcenie

  • Licencjat

Lokalizacje

  • Ruda Śląska
    (41-700)

Praca na stanowisku Specjalista ds. kadr i płac

Opis działalności firmy

Gallup Arteria Management Sp. z o.o. Sp.k. (dawniej Gallup Polska Sp. z o.o.), jest jednym z największych Call Center w Polsce oraz członkiem silnej Grupy Kapitałowej Arteria S.A.  Jesteśmy wiodącym Call Center na rynku i jednym z najwększych pracodawców w województwie Śląskim.

Specjalista ds. kadr i płac
Ruda Śląska

Opis stanowiska

-    naliczanie wynagrodzeń
-    sporządzanie list płac oraz deklaracji
-    sporządzanie dokumentów w zakresie zatrudniania i zwalniania pracowników

Wymagania

-    doświadczenie na podobnym stanowisku
-    znajomość przepisów prawa pracy oraz ubezpieczeń społecznych
-    praktyczna znajomość naliczania wynagrodzeń
-    poprawne sporządzanie list płac
-    praktyka w sporządzaniu i składaniu deklaracji ZUS, PIT, PFRON, GUS

Oferujemy

-    stabilne warunki zatrudnienia
-    atrakcyjne wynagrodzenie
-    możliwość rozwoju zawodowego