Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Poznań
    (61-772)

Praca na stanowisku Pracownik produkcji

Poznań

, Orbe Business

Pracownik produkcji
Poznań

Opis stanowiska

Agencja Pracy Orbe Business (nr. certyfikatu 10846) to prężnie rozwijająca się firma zarządzająca zasobami ludzkimi. Świadczymy swoje usługi wykorzystując nowoczesne rozwiązania z zakresu Human Resources z zachowaniem najwyższych standardów.

Dla naszego Klienta poszukujemy pracownika na stanowisko

Region: ok. Poznania

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
Układanie listw sosnowych na palety
Odbieranie od strugarki
Sortowanie,cięcie,szpachlowanie
Wycinanie wad (sęków)

Wymagania

Sprawność manualna
Gotowość do podjęcia pracy fizycznej

Oferujemy

atrakcyjne wynagrodzenie
umowę zlecenie
zakwaterowanie
praca na dwie zmiany
preferowane małżeństwa z Ukrainy

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV wraz z poniższą klauzulą:
,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)”