Branża

  • Obsługa klienta / Call Center

Lokalizacje

  • Poznań
    (61-772)

Praca na stanowisku Do obsługi Mistrzostw w Drużynowym Pływaniu 7.11.2016

Poznań

, SZS WIELKOPOLSKA

Do obsługi Mistrzostw w Drużynowym Pływaniu 7.11.2016
Poznań

Opis stanowiska

Poszukujemy osoby chętne do pomocy przy obsłudze Mistrzostw w Drużynowym Pływaniu.

Obowiązki:
- obsługa zawodów
- utrzymanie porządku w szatniach
- sprzątanie po zakończeniu mistrzostw

Wymagania

-status studenta w wieku 18-26 lat
-komunikatywność i odpowiedzialność
-dyspozycyjność dniu 7.11.2016 (poniedziałek) w godzinach 7.15-17.30 (Termy Maltańskie, ul. Termalna 1, Poznań)

Oferujemy

- wynagrodzenie 100 zł (netto) płatne w dniu zawodów
- ciepły obiad
- doświadczenie w obsłudze eventu dla 2000 zawodników

Prosimy o zabranie klapek kąpielowych i krótkich spodni- część pracy będzie wykonywana przy niecce basenu sportowego.