Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Nowa Sól
    (67-100)

Forma zatrudnienia

  • inne

Praca na stanowisku PRACA W OPIECE, UBEZPIECZENIE NIEMIECKIE, WYSOKIE ZAROBKI

Nowa Sól

, Centrum Językowe Konik

PRACA W OPIECE, UBEZPIECZENIE NIEMIECKIE, WYSOKIE ZAROBKI
Nowa Sól

Opis stanowiska

Centrum Językowe Konik, to prężnie rozwijająca się firma powstała w 2010 roku.
Źródłem Naszego sukcesu jest szeroki zakres oferowanych usług, który pozwala sprostać wszelkim potrzebom Naszych klientów. Początkowo zajmowaliśmy się tylko nauczaniem języków obcych , natomiast latem 2011 roku rozszerzyliśmy naszą działalność o Agencję Zatrudnienia specjalizującą się w oddelegowaniu opiekunek, opiekunów oraz pielęgniarek do pracy za granicą. Nasza Agencja posiada certyfikat o numerze 7559 wydany przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego.

Obecnie poszukujemy osób zainteresowanych pracą jako opiekunka/opiekun osób starszych. Dostępne różne lokalizacje na terenie Niemiec.

Wymagania

Jeśli:
- znasz język niemiecki w stopniu co najmniej na poziomie podstawowym.
- masz doświadczenie w opiece
- jesteś osobą ciepłą, cierpliwą i chętną do pracy z ludźmi
Szukamy właśnie Ciebie!!!

Oferujemy

- legalną pracę w opiece
- wysokie zarobki (do 1400 euro netto msc)
- bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego
- zwrot kosztów podróży (od 120 do 150 euro)
- opiekę koordynatora w Polsce i w Niemczech
Jako jedna z niewielu firm w Polsce oferujemy NIEMIECKIE WARUNKI!!!
Na niemieckich warunkach oferujemy:
- zatrudnienie z niemieckim ubezpieczeniem
- emerytura już po 5 latach pracy
- kindergeld w kwocie 184 euro na jedno dziecko do 24 roku życia. Nasz partner pomaga załatwić wszystkie formalności
- zwrot kosztów podróży
- karta AOK – Państwowe ubezpieczenie
Więcej informacji na naszej stronie:

www.pracadlaopiekunek.com.pl , www.arbeitsvermittlungkonik.de

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.