Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Lokalizacje

  • Wrocław
    (50-900)

Praca na stanowisku Opiekun Klienta Biznesowego/Telekomunikacja

Wrocław

, AKRON Lucyna i Adam Kinal Spółka Jawna

Opiekun Klienta Biznesowego/Telekomunikacja
Wrocław

Opis stanowiska

Firma Akron Lucyna i Adam Kinal Spółka Jawna świadcząca usługi teleinformatyczne dla biznesu poszukuje osoby na stanowisko: Opiekun Klienta Biznesowego

Opis stanowiska:
• pozyskiwanie klientów biznesowych oraz analiza ich potrzeb,
• budowanie trwałych relacji z klientami,
• posprzedażowa obsługa klienta,
• bieżące raportowanie efektów sprzedaży.

Wymagania

• doświadczenie na podobnym stanowisku,
• znajomość technik sprzedaży i negocjacji,
• doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów,
• inicjatywa w działaniu, zaangażowanie w podejściu do klienta,
• wiedza techniczna z zakresu telekomunikacji mile widziana,
• dobra znajomość języka angielskiego,
• prawo jazdy kat. B
• biegła znajomość programów pakietu Microsoft Office i środowiska MS Windows.

Oferujemy

• stałą pensję i atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne,
• realną perspektywę rozwoju zawodowego,
• nienormowany, zadaniowy wymiar godzin pracy,
• pracę w zgranym zespole profesjonalistów,
• niezbędne narzędzia pracy.