Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Sosnowiec
    (18-413)

Forma zatrudnienia

  • umowa zlecenie / o dzieło

Praca na stanowisku Operatorka produkcji

Sosnowiec

, CRS Polska Sp. z o.o.

Operatorka produkcji
Sosnowiec

Opis stanowiska

CRS jest liderem w wśród firm świadczących usługi kontroli jakości. Z naszych usług korzystają najbardziej wymagający Klienci. Wyróżnia nas najwyższa jakość wykonywanych usług, która pozwoliła na zdobycie zaufania największych koncernów motoryzacyjnych i zakładów produkcyjnych.

Więcej informacji o firmie znajdą Państwo na stronie internetowej: www.crspolska.com

W związku z dynamicznym rozwojem obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

OPERATORKA PRODUKCJI
Miejsce pracy: Sosnowiec (dzielnica Dańdówka)

Obowiązki:
 Kompletowanie i elektroniczne testowanie części AGD

Wymagania

 dyspozycyjność do pracy od zaraz
 preferowane osoby uczące się lub studiujące (najlepiej zaocznie)
 gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
 dobry wzrok i zdolności manualne

Oferujemy

 umowę zlecenie
 atrakcyjną stawkę godzinową
 szkolenia wdrażające
 pracę w stabilnej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku
 możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w nowoczesnej firmie

Jeśli poszukujesz pracy na odpowiedzialnym stanowisku z możliwością rozwoju oraz poznawania nowoczesnych technologii prześlij do nas swoją aplikację.

Dokumenty aplikacyjne (CV) proszę przesłać na adres email, a w temacie wiadomości proszę wpisać "Operatorka produkcji-Sosnowiec"

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie do CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji (zgodnie z zasadami ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 Dz.U. 133 poz.833)".