Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Opole
    (45-001)

Praca na stanowisku Magazynier

Opole

, Manpower

Magazynier
Opole

Opis stanowiska

Manpower (nr. certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Nasza firma jest obecna w 82 krajach, na terenie Polski mamy 50 oddziałów. Współpracujemy z 400 000 klientów rocznie, w tym małymi i średnimi przedsiębiorstwami ze wszystkich sektorów, a także największymi światowymi korporacjami. Nasze usługi obejmują pracę tymczasową, rekrutację pracowników stałych, zatrudnienie zewnętrzne oraz doradztwo personalne.
Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Magazynier

Miejsce pracy: Opole

• Praca na magazynie
• Obsługa wózka widłowego
• Praca z programami magazynowymi
• Relokacja towarów w hali magazynowej

Wymagania

• Uprawnienia do obsługi wózków widłowych
• Aktualne badania psychotechniczne
• Doświadczenie w prowadzeniu wózka widłowego (min. 1 rok)
• Znajomość programów magazynowych
• Doświadczenie w pracy na magazynie
• Bardzo dobra znajomość obsługi komputera
• Gotowość do pracy w nadgodzinach
• Aktualna książeczka SANEPID

Oferujemy

• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
• Praca w systemie zmianowym
• Atrakcyjne wynagrodzenie + premia
• Możliwość wykupienia pakietu socjalnego (ubezpieczenie grupowe, karta Multisport)
• Pakiet zniżek handlowo-usługowych