Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Inżynier Budowy

Warszawa

, ARTCOMFORT

Inżynier Budowy
Warszawa

Opis stanowiska

Firma Artcomfort specjalizująca się w obsłudze inwestycji w zakresie instalacji sanitarnych wewnętrznych, instalacji wentylacji i klimatyzacji zatrudni:
Inżyniera budowy

Opis stanowiska:
-organizacja i kierowanie projektami
-zarządzanie inwestycją zgodnie z przepisami prawa budowlanego, przyjętą specyfikacją techniczną
-koordynacja pracy sił własnych oraz podwykonawców wszystkich branż
-nadzór nad realizacją prac na budowie pod względem jakości i terminowości, odbiór robót
-nadzór i koordynacja prac projektowych
-nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP na placu budowy
-realizacja zamówień, kontakt z dostawcami
-koordynacja budżetu projektu, sprawozdania finansowe
-negocjowanie umów z podwykonawcami

Wymagania

- wykształcenie wyższe Inżynieria Środowiska
-minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, przy wykonywaniu instalacji sanitarnych, z naciskiem na instalacje wentylacji i klimatyzacji
-prawo jazdy kat B
-Umiejętność pracy w zespole
-Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań
-Skuteczność w realizacji celów, terminowość

Oferujemy

-pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
-wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i umiejętności
-możliwość zdobycia nowych doświadczeń zawodowych