Branża

  • Kasjerzy / Ekspedienci

Lokalizacje

  • Kielce
    (25-001)

Praca na stanowisku Kasjer-dysponent

Kielce

, Fundacja Fuga Mundi

Kasjer-dysponent
Kielce

Opis stanowiska

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi, zajmująca się pośrednictwem pracy i doradztwem zawodowym na rzecz osób niepełnosprawnych, aktualnie poszukuje dla naszego Klienta kandydata na stanowisko:
Dysponent-kasjer

Miejsce pracy: 14 miast powiatowych na terenie województwa świętokrzyskiego

Zakres obowiązków:
- bieżąca obsługa kasowa klientów zgodnie z obowiązującymi standardami firmy
- prowadzenie dokumentacji,
-obsługa komputera i urządzeń biurowych,

Wymagania

- wykształcenie min. średnie – mile widziane w zakresie ekonomii bankowości itp.
- doświadczenie w obsłudze kasowej w instytucji finansowej (min. pół roku)
- bardzo dobra znajomość obsługi komputera oraz urządzeń biurowych,
- aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności,
- samodzielność w działaniu oraz umiejętność dobrej organizacji czasu pracy,
- odpowiedzialność, komunikatywność,

Oferujemy

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o prace,